Boka

Hotell

Gör en konferensförfrågan

Vi återkommer så fort vi kan.

    • MM snedstreck DD snedstreck ÅÅÅÅ
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Just nu tar vi inte emot onlinebokningar.
För att boka ett bord hos oss var vänlig ring eller skicka ett mail.

Ring oss för att boka bord

08-520 390 30
info@korunda.se

Fira festernas fest med oss!

Skicka en förfrågan så återkommer vi så fort vi kan!

    • MM snedstreck DD snedstreck ÅÅÅÅ
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Festlokal strax utanför Stockholm

Boka hela hotellet!

Samla vänner och familj och bjud på en fest ni sent kommer att glömma. Hyr hela hotellet för att fira födelsedag, bröllopsdag, studenten eller dop.

Boka din fest hos oss!

Tänk dig att ha hela hotellet för er själva – en riktig take over! Alla du möter – vare sig det är i restaurangen, lobbyn eller på bryggan nere vid sjön – är en av dina inbjudna gäster.

Planerar ni bröllop eller en större fest där ni under ett par dagar har en hel hotellanläggning för er själva? Med vår buy out-lösning kan hela Körunda bli ert. Är ni 100 gäster, eller 51 som bor i enkelrum, gäller samma sak – ni har hotellet helt för er själva.

Tänk att kunna erbjuda alla inbjudna vänner övernattning i egna hotellrum.  Att alla du träffar i relaxen, under promenaden, i lobbyn, restaurangen eller vid bastuflotten är dina vänner och inbjudna gäster.

När ni har tagit över Körunda får ni tillgång till hela vår miljö – den stora lobbyn mitt i hotellet, loungen, relaxen, soldäcket med bubbelbar och våra konferensrum – allt bara för er.

Och vi? Vi ser till att ni kan slappna av och njuta. Vi tar hand om allt runt omkring, med samma värme som alltid. Bättre förutsättningar för en oförglömlig fest finns inte.

Fest med övernattning

När kvällen övergår i natt finns det totalt 51 hotellrum som kan användas såväl som enkelrum eller dubbelrum. Dina gäster sover gott i våra sköna sängar med fluffiga täcken. På morgonen serveras en härlig frukostbuffé med nybakat bröd, rykande varmt kaffe och behövs det en huvudvärkstablett kan vi lösa det.

 

 

Festlokal utanför Stockholm

Körunda är en perfekt festlokal en liten bit utanför Stockholm.  Hitta hit.
Parkera bilen och välkommen till oss.

Önskar du åka kollektivt avgår pendeltåget två gånger i timmen (vardagar) och tar dig till Ösmo station på 45 minuter.

Kontakta oss

Kontakta oss så visar vi hotellet och våra festlokaler.

    • MM snedstreck DD snedstreck ÅÅÅÅ
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.